WITAMY SERDECZNIE W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY AGW

Firma AGW to prężnie prosperujący od wielu lat sklep z częściami do telefonów, tabletów, w oparciu o nowoczesne kanały dystrybucji budująca konsekwentnie sieć sprzedaży. Spośród innych sklepów internetowych wyróżnia nas najwyższa jakość całego asortymentu, niskie ceny oraz szybka i bezpieczna wysyłka. Zadowolenie setek współpracujących z nami firm i tysięcy indywidualnych klientów jest najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, by osoby korzystające z naszego serwisu były w pełni usatysfakcjonowane, ponieważ to dzięki naszym klientom i ich zaufaniu firma AGW jest najczęściej wybieranym sklepem internetowym z częściami serwisowymi do telefonów od wielu lat i wciąż się rozwija powiększając swoją ofertę.
 
Firma AGW prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Serwis zawiera produkty fizycznie znajdujące się w magazynie, dzięki czemu wszystkie złożone zamówienia realizowane są w ciągu 24h. W swojej ofercie posiadamy duży wybór części serwisowych do telefonów komórkowych a także tabletów i  części do PSP, a także akcesoria do PSP.
 
 
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o skorzystanie z zakładki KONTAKT. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalizmie i najwyższej jakości oferowanego asortymentu zachęcamy do nawiązania z nami współpracy


Dziękujemy za zaufanie! www.agw.com.pl

Na góre